Історична довідка

Бібліотека була заснована в 1948 році. Фонд її становив 246 примірників книг і брошур. Спочатку знаходилась бібліотека в сільському клубі. Першим бібліотекарем був Плохий Іван Тимофійович. Пізніше стала бібліотека поповнюватись літературою. Потім на деякий час бібліотека була перенесена в дякову хату, яка знаходилась біля клубу.

В 1968 році бібліотека знову розмістилась у сільському клубі. Займала бібліотека дві кімнати невеликі. В одній був розміщений фонд для дітей в другій для дорослих.

Діяльність бібліотеки очолювали Дефан Н.Ф., Сільвейструк М., Загорянська Н., Кудрицька В.А.

З 1993 року діяльність бібліотеки очолює Таранчук Галина С.

 Сторінки сьогодення

Мар’янівська бібліотека-філія

            В даний час  бібліотека знаходиться в приміщенні Мар’янівської початкової школи. Робота бібліотеки спрямована на популяризацію літератури з актуальних на даний час тем: екологічне та економічне просвітництво, виховання правової свідомості, профорієнтація державних програм, зокрема краєзнавство та народознавство. Проводиться робота з формування та виховання дитячої свідомості. Приділяється увага вихованню інформаційної культури користувачів. Велика увага приділяється інвалідам дитинства, інвалідам та учасникам Великої Вітчизняної війни, пенсіонерам.

            За допомогою масових форм пропаганди книги читачі знайомляться з минулим і сучасним. В бібліотеці проводиться знайомство читачів з творчістю маловідомих, повернутих із забуття письменників В. Стуса, Б. Лепкого, Б. Грінченка, М. Хвильового. Відзначаються Шевченківські дні, Лесі Українки. Велика увага приділяється роботі з дітьми. Для дітей проводяться бесіди, літературні години, зустрічі з знаними односельчанами, літературні ранки, родинні свята, діалоги, екологічні свята.

Share to Facebook
Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex

Коментарі не дозволені.